Ofertă acceptată Cumpărare directă

Deratizare

Număr anunț
DA21433881
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,72 RON
Valoare atribuită
306,72 RON
Data publicării
10.10.2018 11:13
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,72 RON

din 306,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.