Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE NR.16

Număr anunț
DA21836849
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Avram Iancu (CUI 4323160)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,99 RON
Valoare atribuită
82,99 RON
Data publicării
23.11.2018 09:28
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,99 RON

din 82,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.