Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asigurare, RCA și CASCO

Număr anunț
DA21832399
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.553 RON
Valoare atribuită
4.553 RON
Data publicării
22.11.2018 14:52
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.553 RON

din 4.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.