Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI FARMACEUTICE (5cm/9cm), (6cm/13,5 cm), (10cm/19 cm), (15/25), (7/13.5),(9/16),(6/11cm)
- Număr anunț
- DA21449787
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 13:38
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro