Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera - Receptie ineractiva - Rulment amortizor - Bucsa cap telescop - Arc fata - Cap planetara -

Număr anunț
DA22358155
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LASZLO LUKACS (CUI 13646691)
Furnizor / câștigător
"AUTO-BOGYO" SRL (CUI RO15184610)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,23 RON
Valoare atribuită
567,23 RON
Data publicării
06.02.2019 17:25
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 17:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,23 RON

din 567,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.