Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tuburi pentru extractie presiune foarte inalta, Capace tuburi pentru extractie presiune foarte inalt

Număr anunț
DA21810692
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
31711420-3 · Tuburi si echipament pentru microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.260,50 RON
Valoare atribuită
4.260,50 RON
Data publicării
21.11.2018 10:53
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.260,50 RON

din 4.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.