Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPALARE AUTO INTERIOR+EXTERIOR AUTOTURISM
- Număr anunț
- DA22337158
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL CONSTRUCT BUSINESS S.R.L. (CUI RO35017595)
- Cod CPV
- 50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.529,14 RON
- Valoare atribuită
- 4.529,14 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:51
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.529,14 RON
din 4.529,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro