Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPRUBETE PLASTIC DIAMETRU 16MM, H=102MM, 12 ML, CU DOP FILETAT VERDE, STERILE, TBC *OFERTA SPECIALA*
- Număr anunț
- DA21450051
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 13:48
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 07:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.100 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro