Ofertă acceptată Cumpărare directă

becuri

Număr anunț
DA21824000
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
CHARI TRADING SRL (CUI RO9716608)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.975 RON
Valoare atribuită
5.975 RON
Data publicării
22.11.2018 10:14
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.975 RON

din 5.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.