Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ghirlanda Luminoasa 10M cu 20 Becuri Colorate cu LED, E27, 3W, Cablu Plat/Rotund Negru, Lumina Calda

Număr anunț
DA21827941
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
DIPEMA ONLINE SRL (CUI 37684684)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556 RON
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
22.11.2018 12:26
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON

din 1.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.