Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET STAMPILE PRIMARIA CAMPIA TURZII

Număr anunț
DA21836336
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
QUICK SRL (CUI RO6484830)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,08 RON
Valoare atribuită
136,08 RON
Data publicării
23.11.2018 09:07
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,08 RON

din 136,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.