Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente cantina 23.11.18

Număr anunț
DA21834165
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,84 RON
Valoare atribuită
135,84 RON
Data publicării
22.11.2018 16:08
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,84 RON

din 135,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.