Ofertă acceptată Cumpărare directă

15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

Număr anunț
DA21839970
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
TRIDIUS COM SRL (CUI 6617979)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.239,27 RON
Valoare atribuită
7.239,27 RON
Data publicării
23.11.2018 11:07
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.239,27 RON

din 7.239,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.