Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA21449702
Autoritate contractantă
Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,94 RON
Valoare atribuită
782,94 RON
Data publicării
11.10.2018 13:35
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,94 RON

din 782,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.