Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou scolar - metalic 1500x1000 mm
- Număr anunț
- DA21842664
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Luca Arbure" Arbore (CUI 16093820)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC ADVERTISING SRL (CUI RO15883228)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688 RON
- Valoare atribuită
- 1.688 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 12:33
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.688 RON
din 1.688 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro