Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SE Cluj-Centrul Electrificare Cluj-Reparatie Instalatie de incalzire -aeroterma A40/24V
- Număr anunț
- DA21838287
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- MECORD SIROCO S.A. (CUI RO28296462)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.244 RON
- Valoare atribuită
- 1.244 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 10:16
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.244 RON
din 1.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro