Ofertă acceptată
Cumpărare directă
articole de mobilier
- Număr anunț
- DA21835574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
- Furnizor / câștigător
- ANDU PROD MOB DESIGN SRL (CUI 18649885)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.360 RON
- Valoare atribuită
- 35.360 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 08:27
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.360 RON
din 35.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro