Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice 2

Număr anunț
DA21832599
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,73 RON
Valoare atribuită
172,73 RON
Data publicării
22.11.2018 14:59
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,73 RON

din 172,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.