Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord PPR 63x2" FE

Număr anunț
DA21831487
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,16 RON
Valoare atribuită
138,16 RON
Data publicării
22.11.2018 14:25
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,16 RON

din 138,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.