Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun silicon aparat Fabius (comanda pneumatica servo-ventil)

Număr anunț
DA21830427
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,01 RON
Valoare atribuită
407,01 RON
Data publicării
22.11.2018 13:54
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,01 RON

din 407,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.