Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOBILIER SCOLAR

Număr anunț
DA21821934
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR. 1 CALARASI (CUI 38142150)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.752 RON
Valoare atribuită
22.752 RON
Data publicării
22.11.2018 08:55
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.752 RON

din 22.752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.