Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inlocuit tapiterie scaunel gradinita/ reparat structura

Număr anunț
DA21808500
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA (CUI 17971474)
Furnizor / câștigător
GEFA PROD IMPEX SRL (CUI 30822640)
Cod CPV
39516100-3 · Tapiserie pentru mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.620 RON
Valoare finală
4.620 RON
Data publicării
21.11.2018 09:43
Data finalizării
23.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.