Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI HIDRAULIC H46

Număr anunț
DA22319738
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
M & N ANCA STORE SRL (CUI RO29227509)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,92 RON
Valoare atribuită
110,92 RON
Data publicării
31.01.2019 12:23
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,92 RON

din 110,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.