Ofertă refuzată Cumpărare directă

Benzina europlus

Număr anunț
DA22318625
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,80 RON
Valoare finală
186,80 RON
Data publicării
31.01.2019 11:29
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.