Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie

Număr anunț
DA22314503
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
Furnizor / câștigător
DERA FORCE CLEAN SRL (CUI 38366247)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,40 RON
Valoare atribuită
200,40 RON
Data publicării
30.01.2019 17:01
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,40 RON

din 200,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.