Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
ALIMENTE
- Număr anunț
- DA21455745
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.367,61 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 10:05
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.367,61 RON
din 1.426,37 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 58,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.