Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CACIULA SIMPLA, CACIULA CATIFEA CU FULGISORI, JEANS BBT ING 38/54 I768316, CAMASA ML BR S/XXLRSUD I8
- Număr anunț
- DA21830800
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 711,46 RON
- Valoare atribuită
- 711,46 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:05
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
711,46 RON
din 711,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro