Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
150G HOCHLAND ALMETE SMANTANA
- Număr anunț
- DA21452912
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,12 RON
- Valoare atribuită
- 204,48 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 08:06
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204,48 RON
din 213,12 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 8,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.