Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat

2x1l FULGA UHT 1.5% 1+1 -20%

Număr anunț
DA21450548
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,56 RON
Valoare atribuită
128,16 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
11.10.2018 14:06
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,16 RON

din 133,56 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 5,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.