Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA21449252
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT (CUI 4374989)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,90 RON
Valoare atribuită
437,90 RON
Data publicării
11.10.2018 13:19
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,90 RON

din 437,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.