Ofertă acceptată Cumpărare directă

Albalact sana 3.6% 330 gr.

Număr anunț
DA21447443
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,25 RON
Valoare atribuită
333,25 RON
Data publicării
11.10.2018 12:09
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,25 RON

din 333,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.