Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELEGANT INTR SIMPLU MF0012-857

Număr anunț
DA22320406
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,95 RON
Valoare atribuită
37,95 RON
Data publicării
31.01.2019 13:01
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,95 RON

din 37,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.