Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENDA

Număr anunț
DA21835137
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE REGHIN (CUI 13421192)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336 RON
Valoare atribuită
336 RON
Data publicării
23.11.2018 07:44
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336 RON

din 336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.