Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava refulare tip C cu perdea/jet

Număr anunț
DA22316793
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
35111400-9 · Echipament de evacuare in caz de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,10 RON
Valoare atribuită
51,10 RON
Data publicării
31.01.2019 10:00
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51,10 RON

din 51,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.