Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet Produse Lactate

Număr anunț
DA21438279
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 P.NEAMT (CUI 17404178)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,20 RON
Valoare finală
669,20 RON
Data publicării
10.10.2018 13:55
Data finalizării
12.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.