Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca chirurgicala cu elastic /Masti unica folosinta /Masca chirurgicala 3 pliuri, u.f BIOSAFE

Număr anunț
DA22316374
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
31.01.2019 09:40
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.