Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa cu ac din 2 componente 5ml - BD
- Număr anunț
- DA22315103
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 08:21
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro