Ofertă refuzată Cumpărare directă

Iaurt natur 5 Kg.

Număr anunț
DA21406284
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.ALEXANDRU SAFRAN (CUI 29167032)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,20 RON
Valoare finală
233,20 RON
Data publicării
08.10.2018 09:31
Data finalizării
12.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.