Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale de constructii
- Număr anunț
- DA21835951
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC COMUNA PERIAM (CUI 4605668)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.227,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.227,47 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 08:49
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.227,47 RON
din 2.227,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro