Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coronita cu susan
- Număr anunț
- DA21454835
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
- Furnizor / câștigător
- IRINEL & GEORGEL SRL (CUI 15250080)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282 RON
- Valoare atribuită
- 282 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 09:32
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
282 RON
din 282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro