Ofertă refuzată Cumpărare directă

produse de panificatie si patisarie

Număr anunț
DA21454027
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
Furnizor / câștigător
GOLDPAN GRUP S.R.L. (CUI RO16260376)
Cod CPV
15811200-8 · Chifle (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,40 RON
Valoare finală
192,40 RON
Data publicării
12.10.2018 09:03
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.