Ofertă acceptată Cumpărare directă

Table

Număr anunț
DA21793606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF. DR. IOAN CERGHIT (CUI 29433444)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,83 RON
Valoare atribuită
700,83 RON
Data publicării
20.11.2018 09:49
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700,83 RON

din 700,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.