Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSUMAN RAPID 3ML X 5CART (INSULINE UMANE)

Număr anunț
DA22314042
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296 RON
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
30.01.2019 15:44
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON

din 1.296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.