Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare
- Număr anunț
- DA22313862
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
- Furnizor / câștigător
- IMDIA SRL (CUI RO15884509)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,94 RON
- Valoare atribuită
- 610,94 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 15:31
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 19:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
610,94 RON
din 610,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro