Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie alimente cantina

Număr anunț
DA22311399
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFÎNT (CUI 4855001)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,40 RON
Valoare atribuită
567,40 RON
Data publicării
30.01.2019 13:22
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,40 RON

din 567,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.