Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIGURINE- ORNAMENTE STRADALE PENTRU SARBATORILE DE IARNA
- Număr anunț
- DA21841246
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDENI (CUI 3126837)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL GREEN ELECTRIC IFC S.R.L. (CUI 37052904)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.100 RON
- Valoare atribuită
- 11.100 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 11:48
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.100 RON
din 11.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro