Ofertă acceptată Cumpărare directă

Briose 100g

Număr anunț
DA21436587
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
Furnizor / câștigător
DREXANA SRL (CUI 15306262)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,95 RON
Valoare atribuită
125,95 RON
Data publicării
10.10.2018 12:54
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,95 RON

din 125,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.