Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie AB-11-WAB Dacia Duster
- Număr anunț
- DA21817712
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,80 RON
- Valoare atribuită
- 797,80 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:36
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
797,80 RON
din 797,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro