Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii ITP pentru autoturismul Skoda Octavia CJ 15 ANF
- Număr anunț
- DA21459354
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE AUTOMOBILE 2 CLUJ SA (CUI RO8175687)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,25 RON
- Valoare atribuită
- 109,25 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:19
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109,25 RON
din 109,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro