Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica pentru echipament 90-110Kw - conform PTA1-2010

Număr anunț
DA21458621
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
12.10.2018 11:51
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.